• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/artifarmayayinlari
  • https://twitter.com/artifarma
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret382668
YENİ KİTAP
YENİ KİTAP
YENİ KİTAP

Hakkımızda

NEDEN ARTIFARMA YAYINLARI? 

Artıfarma Yayınları, bünyesinde her alanda profesyonel uzmanları barındıran ve güçlü referanslara sahip bir yayınevidir. Sektörde bulunan her yayınevinin sunduğu profesyonel tasarım, pazarlama, yayıncılık ve editörlük hizmetlerini en üst kalitede sunmaktadır. Kitabınız piyasaya en iyi şekilde hazırlanmış olarak çıkacak. 

ARTIFARMA YAYINLARI İLE KAZANACAKLARINIZ

Birinci Sınıf Redaksiyon, Tasarım, Pazarlama ve Tanıtım Hizmetleri 

Bir kitabın kusursuz ve beğenilir bir dosya olması için, sadece yazım hatalarını düzeltmek yeterli değil. Editoryal çalışmalar her kitapta ayrı bir çalışma şekli ile sunulur. Kurgu tutarsızlıklarından konu dağılmalarına ve tekrarlama hatalarına kadar metniniz her açıdan değerlendirmeye alınmaktadır. 

Tasarım Çalışmaları

Çalışmalarımızda tüm tasarım aşamaları yazarlarımız ile koordineli yürütülmekte ve onaylarını takiben baskı çalışmaları başlamaktadır. En önemlisi, eser sizin eseriniz olduğuna göre, kapak tasarımında da son söz her zaman size ait. 

Tanıtım Çalışmaları 

Bir kitabın başarısı güçlü bir tanıtım çalışması ile olmaktadır. Ekibimiz tüm PR çalışmalarını en etkili merciler ile gerçekleştirmektedir. Yazarlarımıza ayrıca medya desteği de sunulmaktadır. 

Üretim ve Üretim Sonrası 

Kitabınız ülkenin en iyi matbaalarından birinde basılmaktadır. Matbaaya giden bütün belge ve görsellerin, gitmeden önce son kez tarafınızdan onaylanmasını sağlamaktayız. Böylelikle heyecanla bekleyebileceğiniz tek şey kitabınızın baskı kalitesi oluyor. Hiç kuşkunuz olmasın, kitabınız yüksek kalitede ve tüm okuyucuların beğenebileceği bir şekilde basılmaktadır.


Satış-Pazarlama ve Dağıtım 

Kitabınız matbaadan geldikten sonra en önemli adım dağıtım ve satıştır. Bu konuda rahat olun, kitabınız Türkiye'nin en büyük zincir kitabevlerinde satışa çıkacak ve talep gördüğü bütün şehirlere ulaşacaktır. Yayıncılığın doğası gereği bir kitabın satış başarısını her şeyden çok kitabın kendisi belirleyecektir elbette, ama kitabınızın görücüye çıkması için biz elimizden geleni yapıyoruz ve çoğu kitabın ulaşamadığı kentler ve bölgelere kitabınızı ulaştırabiliyoruz.

 

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.74296.7699
Euro7.56247.5927
Hava Durumu